Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

   Obrzanie2      W dniach 25-27 września w Międzyzdrojach odbyły się XIII Spotkania Artystyczne Seniorów. Gminę Skwierzyna reprezentował Zespół Tańca Ludowego „OBRZANIE".

Z całej Polski przyjechało około 400 osób, kochających śpiew i muzykę, a „gdzie słyszysz śpiew, tam idź, tam dobre serca mają".

W ten słoneczny i ciepły weekend miasto rozbrzmiewało radosnym śpiewem, przyciągało spojrzenia pięknymi barwami. Ponad 30 zespołów z różnych regionów Polski prezentowało kulturę i tradycje ludowe na koncertach i przeglądach. Zespół Tańca Ludowego „OBRZANIE" wraz grupą śpiewaczą i kapelą czynnie uczestniczyli w przeglądzie.

Udało się osiągnąć sukces w postaci wyróżnienia równoważnego zajęciu czwartego miejsca. Ponadto Zespół dostąpił zaszczytu poprowadzenia ponad czterystu uczestników przeglądu w tańcu narodowym „Polonezie" deptakiem przy molo.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym muzyka i taniec w duszy gra; miłośników tańca (pary, panów, panie) bez względu na wiek aby dołączyli do Zespołu Tańca Ludowego „OBRZANIE". Spotykania odbywają się w każdy wtorek o godz. 19:00 na scenie Skwierzyńskiego Ośrodka Kultury.

Info za: www.skwierzyna.pl

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment