Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

W minioną sobotę (21 października br.) zakończyło się jedno z największych wydarzeń sportowych w tej dyscyplinie - Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness, eliminacje do Mistrzostw Świata 2023 r.

Była to niepowtarzalna okazja, aby dopingować czołowych, polskich zawodników w kulturystyce i fitness, w tym także sportowca i związaną ze Skwierzyną – na co dzień FIT Instruktor w Świnoujściu – Martę Bobińską, która została Mistrzynią Polski Wellness Weteranek i jak wcześniej pisała: 21 października  wracam na chwilę do swoich rodzinnych stron, na mój start w Gorzowie Wlkp.

Po codziennych trudach i różnorodnych działaniach w domowych pieleszach, warto oderwać się na kilkanaście minut, by nieco się zregenerować i zadbać o właściwą postawę i może przy okazji stracić kilkanaście gramów – pisze (na swoim profilu) mistrzyni, instruktor fitness -Marta Bobińska. Robię to co kocham, lubię stawiać sobie wyzwania, bo one uczą mnie czegoś nowego, a ponadto, trenuję i jem regularnie, wyeliminowałam pewne produkty z mojej diety – dodaje. I co z tego wszystkiego wyszło? Mistrzostwo Polski! Gratulujemy pasji i poświęcenia w dążeniu do osiągnięcia najwyższych laurów.

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment