Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Informacja dla autorów  komentarzy (przesyłanych do nas, także z fałszywych kont)    do  artykułów i postów  w formie „public watchdog” czyli zawierających uwagi lub spostrzeżenia dotyczące  spraw o istotnym znaczeniu publicznym - według  piszących je mieszkańców, którzy  mają prawo do swoich poglądów!

Przypominamy, że każdy ma prawo do (także krytycznych) ocen, ale nasz portal (i jego facebook’owa wersja)  głównie opiera się na otrzymanych od czytelników informacjach, materiałach i zdjęciach. Co to oznacza w praktyce? Każdemu zapewniamy wolność wyrażania swoich poglądów, bez względu na to, jakie one są. Co więcej, na naszym portalu, można podejmować każdy z możliwych tematów, tak jak tego piszący chcą. Korzystają z tego przywileju na tyle, na ile jest to możliwe. Zgodnie  z  regulaminowymi zapisami Facebooka: „chcemy, aby użytkownicy korzystali z portalu i fb w celu wyrażania siebie i udostępniania treści, które są dla nich ważne, ale nie kosztem bezpieczeństwa i dobrostanu innych osób czy integralności społeczeństwa”.

Dlatego, jeszcze raz zachęcamy naszych czytelników do przesyłania materiałów i wyrażania swoich poglądów, nie zważając na komentarze, które – w otwarty bądź zawoalowany sposób – próbują je ograniczać. Oczywiście z jednym (wcześniej wyartykułowanym)  zastrzeżeniem, że nie będą zamieszczane (lub będą usuwane) treści nielegalne: zniesławiające czy naruszające dobra osobiste, w tym mowy nienawiści. 

Media, w tym lokalne, powinny cechować się niezależnością – od kogokolwiek - pozwalającą na zachowanie pluralizmu, którego brak jest groźny z punktu widzenia swobody wypowiedzi i może prowadzić do naruszenia praw odbiorców do uzyskania informacji na tematy istotne społecznie.

Nie idziemy (za innymi przykładami) w stronę cenzury prewencyjnej społecznego przekazu.

W imię wartości, których ciągle poszukujemy!

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment