Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

 

INFORMACJE

 Więcej info: kliknij logo

DMP (29 medali):

  • 9 złotych: 1969, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1983, 2014, 2016
  • 14 srebrnych : 1964, 1965, 1966, 1968, 1971, 1974, 1979, 1981, 1984, 1992, 1997, 2012, 2018, 2020
  • 6 brązowych : 1982, 1987, 2000, 2011, 2017, 2021

MDMP (14 medali):

  • 4 złote : 1986, 1999, 2010, 2013
  • 7 srebrnych: 1987, 1994, 2004, 2007, 2009, 2014, 2018
  • 3 brązowe: 1985, 1991, 1995

IMP (33 medali):

  • 9 złotych: Edmund Migoś (1970), Zenon Plech (1972,1974), Edward Jancarz (1975,1983) Bogusław Nowak (1977), Tomasz Gollob (2009), Krzysztof Kasprzak (2014), Bartosz Zmarzlik (2021)
  • 12 srebrnych: Edmund Migoś (1968), Edward Jancarz (1974), Jerzy Rembas (1976,1984), Bolesław Proch (1978), Mieczysław Woźniak (1979), Piotr Świst (1995), Krzysztof Kasprzak (2013), Bartosz Zmarzlik (2015), Przemysław Pawlicki (2017), Bartosz Zmarzlik (2019), Bartosz Zmarzlik (2020)
  • 12 brązowych: Andrzej Pogorzelski (1964,1965,1966), Edward Jancarz (1968,1976,1981), Bogusław Nowak (1973), Mieczysław Woźniak (1977), Piotr Świst (1993, 2002), Tomasz Gapiński (2015), Szymon Woźniak (2020)

MIMP (16 medali):

  • 8 złotych: Jerzy Rembas (1974), Piotr Świst (1987,1988,1989), Rafał Okoniewski (1999,2000), Paweł Hlib (2007), Bartosz Zmarzlik (2015)
  • 5 srebrnych: Marek Towalski (1979), Piotr Świst (1986), Krzysztof Cegielski (1999), Przemysław Pawlicki (2010), Bartosz Zmarzlik (2011)
  • 3 brązowe: Ryszard Fabiszewski (1974), Bartosz Zmarzlik (2013), Bartosz Zmarzlik (2014)

MPPK (23 medale):

  • 10 złotych: 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1981, 1992, 1998, 2014, 2017
  • 7 srebrnych: 1974, 1980, 1984, 1987, 2013, 2015, 2019
  • 6 brązowych: 1982, 1983, 1988, 1989, 1994, 1997

MMPPK (14 medali):

  • 5 złotych: 1985, 1986, 1987, 2010, 2015
  • 6 srebrnych: 1988, 1989, 1994, 1999, 2007, 2018
  • 3 brązowe: 1984, 2005, 2020

Terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2022

1. runda (8, 10 kwietnia)
piątek: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
piątek: Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin
niedziela: Arged Malesa Ostrów – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: Betard Sparta Wrocław – Apator Toruń

2. runda (16, 17 kwietnia)
sobota: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
sobota: Apator Toruń – Arged Malesa Ostrów
niedziela: Motor Lublin – Eltrox Włókniarz Częstochowa
niedziela: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów

3. runda (22, 24 kwietnia)
piątek: Motor Lublin – ZOOleszcz GKM Grudziądz
piątek: Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno
niedziela: Arged Malesa Ostrów – Eltrox Włókniarz Częstochowa
niedziela: Moje Bermudy Stal Gorzów – Apator Toruń

4. runda (29 kwietnia, 1 maja)
piątek: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów
piątek: Fogo Unia Leszno – Arged Malesa Ostrów
niedziela: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
niedziela: Apator Toruń – Motor Lublin

5. runda (6, 8 maja)
piątek: Motor Lublin – Fogo Unia Leszno
piątek: Betard Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów
niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Apator Toruń
niedziela: Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa

6. runda (20, 22 maja)
piątek: Eltrox Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz GKM Grudziądz
piątek: Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin
niedziela: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów
niedziela: Fogo Unia Leszno – Apator Toruń

7. runda (3, 5 czerwca)
piątek: Apator Toruń – Eltrox Włókniarz Częstochowa
piątek: Moje Bermudy Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów
niedziela: Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław
niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno

8. runda (10, 12 czerwca)
piątek: Arged Malesa Ostrów – Moje Bermudy Stal Gorzów
piątek: Fogo Unia Leszno – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń
niedziela: Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin

9. runda (17, 19 czerwca)
piątek: Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów
piątek: Apator Toruń – Fogo Unia Leszno
niedziela: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa
niedziela: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław

10. runda (24, 26 czerwca)
piątek: Arged Malesa Ostrów – Betard Sparta Wrocław
piątek: Apator Toruń – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów
niedziela: Fogo Unia Leszno – Motor Lublin

11. runda (1, 3 lipca)
piątek: Betard Sparta Wrocław – Eltrox Włókniarz Częstochowa
piątek: Moje Bermudy Stal Gorzów – ZOOleszcz GKM Grudziądz
niedziela: Motor Lublin – Apator Toruń
niedziela: Arged Malesa Ostrów – Fogo Unia Leszno

12. runda (15, 17 lipca)
piątek: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Arged Malesa Ostrów
piątek: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Motor Lublin
niedziela: Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów
niedziela: Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław

13. runda (22, 24 lipca)
piątek: Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz GKM Grudziądz
piątek: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
niedziela: Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin
niedziela: Arged Malesa Ostrów – Apator Toruń

14. runda (5, 7 sierpnia)
piątek: Fogo Unia Leszno – Eltrox Włókniarz Częstochowa
piątek: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów
niedziela: Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław
niedziela: Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

Część finałowa:

15 runda – 21 sierpnia (W przypadku awansu drużyny z Betard Sparta Wrocławia do części finałowej, klub z Betard Sparta Wrocławia będzie
gospodarzem meczu w 15. rundzie.)
16 runda – 28 sierpnia

17 runda – 2 września (półfinały)
18 runda – 4 września (półfinały rewanże)

19 runda – 9-11 września (finały) (W przypadku awansu drużyny z Torunia do meczu finałowego lub o 3 miejsce (19 i 20 runda) klub z Torunia będzie gospodarzem meczu w 19. rundzie).
20 runda – 23-25 września (finały rewanże)

Po 56 meczach rundy zasadniczej czekają nas play-off w nowej formie. W ćwierćfinale pojedzie sześć drużyn (pierwsza z szóstą, druga z piątą, trzecia z czwartą), następnie odbędą się półfinały i wielki finał oraz mecz o trzecie miejsce.

 

 


Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment