Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

 Spółdzielnia Socjalna "Nasz Sukces" podpisała porozumienie z Bankiem Żywności w Gorzowie Wlkp. na dystrybucję żywności osobom zakwalifikowanym do otrzymania pomocy żywnościowej zgodnie z ustawą o pomocy społecznej dla tego rodzaju wsparcia.

 Od środy ( 19 grudnia 2018 r.) będzie wydawana przedświąteczna pomoc żywnościowa dla zakwalifikowanych osób.  Prosimy zgłaszać się do pracowników socjalnych Ośrodka Pomocy Społecznej po skierowania.

Wydawanie żywności odbywać się będzie od środy (19.12.2018 r) z magazynu przy ul. Mickiewicza 3 (teren CKP),  siedziba Spółdzielni Socjalnej „Nasz sukces”, od godz. 8.00  (do świąt codziennie).

Spółdzielnia Socjalna „Nasz Sukces” jest spółdzielnią osób prawnych założoną przez Gminę Skwierzyna i Stowarzyszenie Awangarda ze Skwierzyny. Od roku 2011 zajmuje się społeczną i zawodową reintegracją osób z kręgu wykluczenia społecznego poprzez prace związane z opieką nad zielenią oraz sprzątaniem mieszkań, firm i obiektów użyteczności publicznej.

Kontakt:
ul. Mickiewicza 3

66-440 Skwierzyna
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 603 038 783

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment