Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

 

 Spotkanie z poezją w domu kultury                                               

We wtorek 10-go lutego b.r. w Skwierzyńskim Domu Kultury, dzięki uprzejmości dyrektora Macieja Zawidzkiego, uczniowie Gimnazjum w Skwierzynie spotkali się z zebraną publicznością przy poezji Władysława Broniewskiego i muzyce ilustrującej recytowane wiersze i nawiązującej do prezentowanej epoki.

Nasi uczniowie mogą mieć prawdziwe powody do dumy: pełna pasji recytacja Dominika Bębasa, Mileny Guzik, Ewy Szczygieł, Filipa Szermenta i wspaniałe wykonanie utworów muzycznych przez naszego szkolnego saksofonistę – Daniela Bębasa wzruszały i zachwycały. Narracja w wykonaniu Aleksandry Szczygieł i Katarzyny Szuckiej przykuwała uwagę widzów, a profesjonalizm Miłosza Mokrzyckiego i Julity Lemke, obsługujących skomplikowany sprzęt nagłaśniający, zasługuje na gromkie oklaski. Nad przebiegiem spotkania czuwały p. Danuta Malińska (pomysłodawca, wybór wierszy, scenariusz) i p. Anna Stasz (wybór utworów muzycznych, montaż).

Dziękujemy panu Maciejowi Zawidzkiemu za życzliwość i udostępnienie nam sceny domu kultury, panu Mirosławowi Zukier za stworzenie kameralnej atmosfery i pomoc w przygotowaniu sprzętu i oświetlenia, a widzom za obecność. Mamy nadzieję, że zagościcie Państwo jeszcze nie raz na imprezach, które przygotowujemy z myślą o Was i dla Was. Danuta Malińska          

 

 

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment