Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Enea Tri Tour pod znakiem najwyższej jakości

Już 30 maja rozpoczyna się kolejna edycja największego cyklu imprez triathlonowych w Polsce Enea Tri Tour. Czas więc odkryć szczegóły nagród, o które będą walczyć triathloniści. Podczas zawodów w Sierakowie, Charzykowach, Kołobrzegu, Szczecinie i Poznaniu fundatorem części nagród będzie uznana w Europiesportowa marka Royal Bay.

Tegoroczny Enea Tri Tour zapowiada się imponująco. Biorąc pod uwagę doświadczenia z ubiegłego roku oraz obecny stan list startowych, szacuje się, że podczas całego cyklu wystartuje łącznie ponad 15 000 zawodników, a ich zmagania na trasach będzie śledzić ponad 50 000 kibiców. Gdy dodać do tego fakt, że większość imprez o randze Mistrzostw Polski rozegra się w ramach Enea Tri Tour, a na największą imprezę cyklu – Enea Challenge Poznań – jest już zapisanych ponad 3900 zawodników z ponad 30 krajów, to zbliżający się sezon musi być wyjątkowy. Olbrzymia skala cyklu Enea Tri Tour przyciąga największe sportowe marki na świecie. Jedną z nich jest Royal Bay.

- Przez 20 lat istnienia firmy zdobyliśmy wiele doświadczeń – także jako partner imprez sportowych. Nawiązujemy współpracę z eventami, które naszym zadaniem mają potencjał i wyróżniają się na tle konkurencji – tak jak nasze produkty. Tak jest w przypadku Enea Tri Tour – mówi Piotr Książkiewicz z firmy ARIES producenta marki Royal Bay.

Na współpracy z marką Royal Bay zyskają przede wszystkim zawodnicy. Najlepsi triathloniści w zawodach rozgrywanych w Sierakowie, Charzykowach, Kołobrzegu, Szczecinie i Poznaniu otrzymają najlepsze produkty z linii odzieży kompresyjnej przeznaczonej dla profesjonalnych zawodników. Będzie to również doskonała okazja, aby każdy pasjonat sportu zaznajomił się z bogatą ofertą marki.

Interesuje nas stały rozwój, jednak aby tak się działo, musimy współpracować z najlepszymi dostępnymi markami sportowymi i niewątpliwie tak jest w tym przypadku. Dzięki zaangażowaniu Royal Bay w Enea Tri Tour, cały cykl będzie na jeszcze wyższym poziomie – mówi Wojciech Kruczyński, współorganizator Enea Tri Tour oraz prezes Endu Sport.

W skład tegorocznego Enea Tri Tour wchodzi 9 imprez. Oprócz znanych już zawodów jak m.in. JBL Triathlon Sieraków, Triathlon Szczecin, czy Enea Challenge Poznań, do największego cyklu imprez triathlonowych w Polsce dołączyły Marbruk Triathlon Charzykowy, Bydgoszcz Triathlon oraz Triathlon Stronie Śląskie. Inauguracja sezonu odbędzie się już po raz kolejny w Sierakowie w dniach 30-31 maja. Więcej o tej imprezie znajduje się na stronie http://triathlonsierakow.pl/pl/. Informacje o całym cyklu Enea Tri Tour można znaleźć na stronie http://tritour.com.pl/.

 

Enea Tri Tour 2015:
  • 30-31 maja – JBL Triathlon Sieraków,
  • 13 czerwca – Marbruk Triathlon Charzykowy,
  • 21 czerwca – Triathlon Kołobrzeg,
  • 5 lipca – Triathlon Szczecin,
  • 12 lipca – Triathlon Bydgoszcz,
  • 25-26 lipca – Enea Challenge Poznań,
  • 15-16 sierpnia – Triathlon Stronie Śląskie,
  • 23 sierpnia – Triathlon Polska Bydgoszcz-Borówno,
  • 5-6 września – Prime Food Triathlon Przechlewo

 

O ENDU SPORT

Endu Sport to nie tylko biznes – to przede wszystkim emocje, energia jaką dostarcza firma. Endu sport to kompleksowa organizacja imprez i wydarzeń, zarówno tych sportowych, jak i stricte rozrywkowych o zasięgu ogólnopolskim. Firmę tworzą sportowcy, którzy czynnie uprawiają triathlon, startują w licznych imprezach w Polsce i zagranicą. Dzięki temu każde organizowane wydarzenie ma niepowtarzalną atmosferę, jest zorganizowane profesjonalnie z dbałością o bezpieczeństwo i komfort zawodników oraz kibiców.

Endu Sport to organizator i założyciel największego w Polsce cyklu imprez triathlonowych – Enea Tri Tour, w którym wzięło udział blisko 6000 zawodników. To także organizator kultowej imprezy w Sierakowie oraz zeszłorocznych debiutów triathlonowych, takich jak: Szczecin czy Kołobrzeg. Endu Sport jest autorem sukcesu największej imprezy triathlonowej w Poznaniu, która od 2015 roku stała się częścią światowego cyklu imprez Challenge Family. Firma otrzymała także licencję na organizację Mistrzostw Europy w triathlonie w 2016 r. właśnie w Poznaniu.

Endu Sport to także kompleksowo organizowane imprezy kolarskie, biegowe, koncerty, imprezy firmowe, seminaria czy targi. To także działalność pro publico bono i wspieranie inicjatyw takich jak np. „Biegiem na pomoc”.

Tri Tour – to pierwszy w Polsce magazyn poświęcony tylko triathlonowi wydawany przez firmę. Można tam znaleźć ciekawe materiały poświęcone przygotowaniom i startom w imprezach sportowych.

Endu Shop jest siecią sklepów ze sprzętem sportowym, w których możliwe jest także jego wypożyczanie. Endu Shop tworzą sportowcy, którzy profesjonalnie doradzają i pomagają dobrać właściwy sprzęt do pływania, biegania czy jazdy na rowerze.

Więcejinformacjinastroniehttp://www.endusport.plorazhttp://endushop.pl.


Dodatkowych informacji udzielają:


Aleksander Rosa

Rzecznik prasowy ENDU SPORT

Prelite Public Relations

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

m.: +48 695 393 751

 

Artur Babicz

Prelite Public Relations

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

m.: +48 695 393 749

 

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment