Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Dnia 13 czerwca 2015 r. o godz. 9:00 ze skwierzyńskiego rynku wystartują uczestnicy XV Rodzinnego Rajdu Turystyczno-Nawigacyjnego „Szlakiem Bobrów”, w tym roku pod hasłem RAZ W „MUNDURZE”.

W tegorocznej edycji rajdu zaplanowano udział maksymalnie 50 załóg. Załogi zmierzą się z trasą liczącą ok. 90 km oraz  z wieloma atrakcjami i  konkurencjami związanymi ściśle z hasłem. Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę i rodzinną atmosferę oraz poznanie wielu ciekawych zakątków Naszych urokliwych okolic. Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rajdu.

Zgłoszenia i regulamin będą dostępne w biurze rajdu w Księgarni w Skwierzynie, ul. Rynek 2 tel. (095) 7172 200 oraz na stronie internetowej - www.skwierzyna.novedad.pl od 05.05.2015r. Zapisy będą przyjmowane od 06.05.2015r. i potrwają do wyczerpania miejsc, lecz nie dłużej niż do 1 czerwca 2015r.

Na naszej stronie można zobaczyć relacje z ostatnich imprez. Rajd Bobrów obecny jest także na  Facebooku, gdzie można zobaczyć jak bawili się ostatnio uczestnicy.

Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod numerem tel. 602471722 Jan Kaczmarczyk .

Zapraszają organizatorzy:Skwierzyńska Sekcja Cyklistów, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców,          Komputerowe Studio Grafiki Wojciech Lis, Urząd Miejski w Skwierzynie, Centrum Wypoczynkowe Stilon   w Lubniewicach oraz Bank Spółdzielczy Santok.

 

 

 

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment