Korzystamy z cookies. Bez zmiany ustawień zgadzasz się na użycie plików cookie.

Repertuar Helios

Teatr im. J. Osterwy

Wielki Charytatywny Mecz Gwiazd w Gorzowie Wielkopolskim!

II edycja meczu charytatywnego organizowanego przez fundację Cancer Fighters zbliża się wielkimi krokami! Już 16 czerwca na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się mecz piłkarski, w którym udział weźmie wiele gwiazd świata sportu. Cel jest jeden - zbiórka pieniędzy dla podopiecznych i zakup sprzętu medycznego.

 

Pierwsze edycja odbyła się 2 czerwca zeszłego roku w Gorzowie i było to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie sztuk walki. Tym razem organizatorzy stawiają sobie poprzeczkę jeszcze wyżej. - W tym roku będziemy działać aż trzy dni! Weźmiemy aktywny udział w Dniach Miasta Gorzów a to oznacza, że nasze stoisko będzie dostępne dla uczestników wydarzenia już od piątku. Szykujemy naprawdę wiele atrakcji. Finałem naszych działań będzie mecz charytatywny, który rozegramy ponownie w formule meczu piłki nożnej - mówi Marek Kopyść - prezes fundacji Cancer Fighters. 

W ciągu trzech dni fundacja będzie zbierać środki na wsparcie podopiecznych oraz zakup sprzętu medycznego, czyli pomp infuzyjnych, dwutorowych (do podawania chemii) oraz wielofunkcyjnych wózków medycznych. - Nie ma co ukrywać, że każda złotówka jest niezwykle ważna. Sprzęt medyczny jest niezbędny w leczeniu i niestety również bardzo drogi. Wierzę jednak, że pokażemy wspólnie wielką siłę - opowiada Marek Kopyść

Wśród gwiazd, które potwierdzają swój udział w meczu, pojawiają się kolejne znane nazwiska. W Gorzowie Wielkopolskim zaprezentują się z pewnością: Joanna Jędrzejczyk, Michał Materla, Marcin Różalski, Jan Błachowicz, Akop Szostak, czy Łukasz Jurkowski. Swój występ potwierdził również Bartosz Zmarzlik - przedstawiciel Stali Gorzów, która jest w tym roku współorganizatorem wydarzenia.

Stale w sprzedaży są bilety na mecz, które można zakupić przez internet, bądź stacjonarnie - w sklepie kibica Stali Gorzów w Galerii Manhattan.

Aby dodać komentarz nie musisz się logować.
Redakcja portalu skwierzyna.eu nie odpowiada za treść komentarzy, publikujesz na własną opowiedzialność!

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment